Referencie

Realizované projekty

 

 

Titus Klimkovičova 1. etapa, Košice

 

Spoločnosť Titus realizovala v rokoch 2002 až 2007 bytovú výstavbu Obytného komplexu Titus-Klimkovičova, ktorý pozostával z  piatich bytových domov s celkovým počtom bytov 143.

 

 

 

 

Titus Girbeš, Košice

 

Výstavbu sedempodlažného bytového domu nachádzajúceho sa na Klimkovičovej ulici v Košiciach realizovala spoločnosť Titus v rokoch 2007-2009. Projekt sa nachádza v tichej časti sídliska KVP v Košiciach s výhľadom na lesy.  V rámci daného projektu bolo postavených 70 bytov.

 

 

 

Titus Železná studienka, Bratislava

 

Spoločnosť Titus uviedla v roku 2009 do užívania stavebný objekt Železná studienka, v ktorom sa nachádza 26 bytových jednotiek.

 

 

 

 

Titus Borovicový háj, Košice

 

Obytný súbor Borovicový háj sa nachádza v mestkej časti Košice západ (sídlisko Terasa) na Popradskej ulici v bezprostrednej blízkosti borovicového hája. V rámci daného projektu bola zrealizovaná výstavba 200 bytov. www.borovicovyhaj.sk

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR
   
AKTUALITY
Blíži sa finále výstavby projektu TITUS- Klimkovičova II. etapa ukončením prác a následne odovzdávanie bytov tretieho bytového domu „C“Do príchodu najkrajších sviatkov v roku sme v bytovom dome „C“ pokračovali v prácach na dokončení interiérov v bytoch. ...
...čítaj viac

  Výhody
  projektu

   

 • dokončené byty
  už v štandarde
 • kompletná občianska
  vybavenosť
 • vynikajúca
  dopravná
  dostupnosť
 • krásna okolitá príroda
 • podpora financovania